Emlak kralı, kızı için 54 milyon TL’lik düğün yaptı ancak sonuç felaket oldu

62 yaşındaki Craig Spencer ve 63 yaşındaki eşi Barbara, 33 yaşındaki kızları Arielle Spencer ve kocası Caleb Lodge’un “katlandığı korkunç düğün kabusu”ndaki rolü iddiasıyla Alchemy Concert Systems’a dava açıyor.

Craig ve Barbara Spencer…

ABD’nin Philadelphia şehrinde 14 milyon dolarlık bir malikanede yaşayan Craig ve Barbara çifti, kızlarının Mart 2022 tarihindeki evlilikleri “rezil bir gün” olarak damgaladılar. Ancak TMZ’ye göre genç çift Arielle ve Caleb çoktan ayrıldılar.

Craig Spencer ise söz konusu evliliği, ABD Başkanı Franklin D. Roosevelt’in 1941’de Hawaii’deki Pearl Harbor deniz üssüne yapılan ve çoğu ABD askeri olmak üzere yaklaşık 2.400 kişinin ölümüne neden olan Japon saldırısını takiben kullandığı ünlü sözü “alçaklık günü” olarak tanımlıyor.

Genç çift Arielle ve Caleb, şimdiden boşandı bile…

ÇİFTE DAVA AÇTI

Aile, Alchemy’nin Los Angeles’tan gelen 12 kişilik bir grubun çalmasını engellemesine çok kızdı. Ve Arden Group’un CEO’su olan Spencer, akşam boyunca çığ gibi büyüyen gecikmelerin ardından rapçi Nelly’nin performansının yarıda kesilmesine ise daha da kızdı.

Spencer yasal belgelerde, Alchemy’nin ses sisteminin düğünden önce arızalanmasının “düğünü esasen mahveden” bir dizi soruna dönüştüğünü iddia ediyor. Bu da ünlü düğün planlayıcısı Mindy Weiss’i programını geri çekmeye zorladı.

Müzikteki yetersizlik ve soğuk yemekler iddiasıyla beraber Spencer’lar, 80.000 dolar ödediklerini söyledikleri Alchemy’ye sözleşme ihlali, ihmal ve haksız zenginleşme nedeniyle dava açıyor. Emlak kralının dava açtığı bir diğer isim yetersiz performans sergilediğini düşündüğü Weiss oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir