Başkan Pekyatırmacı Bosna Hersek Mahalle sakinleriyle bir araya geldi

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı sosyal medyadan davet ettiği ilçe sakinleriyle   Bosna Hersek Mahallesi’nde hizmet vermeye başlayan Selçuklu  Nefes Kafe’de bir araya geldi. 

Selçuklu’nun istişare geleneğini sürdüren ve her fırsatta ilçe sakinleriyle bir araya gelen Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Bosna Hersek Mahallesi’nde  Selçuklu Belediyesi tarafından yakın zamanda hizmete  giren Şehir Kütüphanesi bahçesindeki  Nefes Kafe’de mahalle sakinleri ve gençlerle buluştu.

Başkan Pekyatırmacı: “Her bir mahalle sakinimizin talebini önemsiyoruz”

Belediye hizmetlerini yürütürken her yaştan ilçe sakininin fikrine, talebine ve isteklerine önem verdiklerini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı: “ Fırsat buldukça hemşehrilerimizle her platformda bir araya geliyoruz. Bosna Hersek Mahellemizde de Selçuklu Nefes Kafe’de de böyle bir buluşma gerçekleştirelim istedik. Bundan sonra da buluşmalarımız devam edecek.  Sosyal medyadan çağrıma kulak verip sohbetimize eşlik eden tüm mahalle sakinlerine teşekkür ediyorum. Biz belediye olarak tabi her ilçe sakinimizin düşüncelerine, talep ve isteklerine kulak veriyoruz ve her birini dikkate alıyoruz böylelikle de hizmet  kalitemizi artırmış oluyoruz. Bu akşam burada genç kardeşlerimiz ağırlıkta onların mutlu olmaları bizi ayrıca memnun ediyor ve bu anlamda onlar için çalışmaya ve yeni hizmetler üretmeye devam edeceğiz. Çünkü gelecek gençlerimizin, onlar aydınlık geleceğimizin teminatı. Gençlerimiz için  teknoloji, eğitim, kültür,spor, sanat ve daha birçok alanda çalışma yürütüyoruz ve yeni planlamalar yapıyoruz. Çağı  en çabuk şekliyle teknolojiyi kullanarak yakalayabiliriz ve bu anlamda gençlerimiz için birçok imkanı seferber ediyoruz. Onları daha iyi motive edeceğine inandığımız Teknofest’i şehrimize de getireceğiz bu yönde çalışmalarımızı yürütüyoruz.” Şeklinde konuştu.

Çocuklarla özel olarak iilgilenen ve onlarla fotoğraf çektiren  Başkan Pekyatırmacı sohbet sonrasında gençlerle ve mahalle sakinleriyle özçekim yaptı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir