Dilan Polat, Uyuşturucudan Gözaltına Alınan Ablası Sıla Doğu’yla İlgili Paylaşımıyla Topa Tutuldu

Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu, geçtiğimiz günlerde ‘kokain kullandığını’ söylediği paylaşımı nedeniyle gözaltına alınmıştı. Dilan Polat, serbest bırakılan ablası Doğu’nun namaz kılarken bir videosunu paylaştı! ?

Bir süredir tüm Türkiye olarak Dilan Polat ve ailesini konuşuyoruz. Sebebi malum, yaşadıkları lüks hayatı göze soktukları için paralarının kaynağı bir anda merak konusu oldu.

Kısa süre içerisinde büyük bir yükseliş yaşayan aileyle ilgili birtakım iddialar da ortaya atıldı. Muhammet Yakut, Dilan-Engin Polat çiftinin kuyumculuk üzerinden kara para akladığını iddia etti.

Yakut, Dilan Polat’ın ablası Sıla Doğu ile ilgili de birtakım iddialar ortaya attı ve Sıla Doğu’nun önceden ‘telekızlık yaptığını’ söyledi.

Geçtiğimiz günlerde Sıla Doğu’nun bir canlı yayın sırasında söylediği sözler ortaya çıkmış, Doğu’nun canlı yayında kokain kullandığını itiraf etmesi üzerine ortalık karışmıştı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alınan Sıla Doğu, adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Doğu’nun evinde yapılan aramada 21 sentetik hap, 3 uyuşturucu hap ve 1 gram uyuşturucu madde ele geçirildiği iddia edilmişti.

Kardeşinin serbest bırakılmasının ardından ise Polat, “Allah sabredenler ile beraberdir” paylaşımı yapmıştı.

Ablasını pastayla ve kutlamayla karşılayan Dilan Polat,

Şimdi de ablası Sıla Doğu’nun namaz kıldığı anları paylaştı. Polat, “Her cuma dahil olmak üzere cuma namazı kılar” açıklamasıyla dikkat çekti.

Tabii bu paylaşım insanların da dikkatini çekti ve “Neden?” diye sormaktan kendilerini alıkoyamadılar.

?

?

?

?

?

?

?

Öte yandan Sıla Doğu’nun “Bana destek olan, yanımızda olan herkese çok teşekkür ediyorum. Dualarınızı esirgemeyin, bir sınavdan geçiyoruz. Allah sevdiği kullarını sınarmış, Allah sevdiği kullarına bir şey verirmiş. Hep Allah’a inancım oldu.” sözleriyle dikkat çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir