Kemer Belediyesi’nin 2023 yılında alt ve üstyapı çalışmaları

Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2023 yılında yaptığı yol, kaldırım ve yağmur suyu drenaj hattı çalışmalarıyla ilçenin çehresini değiştirdi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu’nun öncülüğünde ilk günkü heyecan ve hizmet aşkıyla çalışan Kemer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 2023 yılı içerisinde 110 metrekare parke yol, 24 metrekare kaldırım, 2520 metrekare yağmur suyu drenaj hattı ve 27000 bin metrekare asfalt çalışması yaptı.

Vatandaşların talepleri doğrultusunda ara sokak ve caddelerde parke yol kaplaması ve kaldırım yapan belediye ekipleri, yıllardır yapılamayan bazı yolları da asfaltla kaplarken, altyapı çalışmaları kapsamında da yağmur suyu drenaj hatları döşedi.

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, yaptığı açıklamada, “Büyük bir aile olan Kemer Belediyesi olarak 2023 yılında ilçemize büyük yatırımlar yaptık. Fen İşleri Müdürlüğümüz, yol, kaldırım ve yağmur suyu drenaj hattı çalışmaları kapsamında ilçemiz genelinde önemli projeleri gerçekleştirdi. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri en kısa sürede çözüme kavuşturduk. İlk günkü heyecan ve azimle 2024 yılında da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir